Mimo psaní beletrie se zabývám i tvorbou reklamních, ale i jiných marketingových nebo PR textů na libovolné téma. Dnes už není možné dohledat celou moji tvorbu v oblasti copywritingu, ale pro ukázku můžete nahlédnout alespoň na čtyři články uveřejněné na nejrůznějších web portálech. Cena za tvorbu článku na zakázku se odvíjí dle náročnosti tématu a délky textu. Pro více informací mne prosím kontaktujte na této e-mailové adrese: J2275@seznam.cz
Ukázka z webu Ozlatu:
 
Zlato se dnes opět dostává do popředí zájmu široké veřejnosti. Velkou zásluhu na tomto trendu mělo velké zvýšení cen zlata v roce 2011. Lidé věří, že ve zlatě, stříbře, nebo platině jsou mnohem bezpečněji uloženy finanční rezervy, než-li v jakémkoliv peněžním ústavu. 
Ukázka z webu Známý kadeřník:
 
Konečně je tu jaro, pomyslí si nejedna žena, když ukládá svůj zimní kabát až na samý konec šatníku. Teplý kabát, nebo kožíšek nám dělal společnost několik dlouhých zimních měsíců a nyní je na čase vyměnit jej za kabátek nebo bundu poněkud veselejší a plnou nových jarních nápadů. Spolu s šatníkem je ale na místě i změna  účesu a modních doplňků jako takových. 
Ukázka z webu Mámnápad:
 
Akumulace a uchování přebytečné elektřiny je jedním z největších témat současné energetiky, třebaže Česku se tento trend zatím spíš vyhýbal. Rozvoj elektráren založených na obnovitelných zdrojích energie nabral v posledních letech takových obrátek, že inovace rozvodných sítí a hledání způsobů efektivního uchování elektřiny se dnes začínají stávat hlavními prioritami. Proto v současnosti v Česku vznikají hned dvě velkokapacitní úložiště. Jak vlastně vypadají tato úložiště a co od nich můžeme očekávat?
Ukázka textu z webu Chytrá žena:
 
Třebaže jaro ještě zdaleka nevyhrálo nad chladnou a svéráznou zimou, nejedna z nás už bez ohledu na počasí nesměle otevřela šatní skříň a s trochou nostalgie prohlíží loňská jarní sáčka a svetříky. Téměř každá žena si nad svým oblíbeným kouskem oděvu povzdechne a váhá, jestli ho unosí i tuto jarní sezonu. Pokud se nechcete se svým kabátkem rozloučit, klidně ho zařaďte mezi jarní kousky i pro letošní jaro. Už dlouhá léta tvrdím, že téměř každý oděv může získat ten správným šmrnc, pokud ho doplníte vhodnými modními doplňky. 

FOLLOW ME

  • Facebook Social Icon

© 2020 by Jitka Závodná

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now