top of page
Mimo psaní beletrie se zabývám i tvorbou reklamních, ale i jiných marketingových nebo PR textů na libovolné téma. Dnes už není možné dohledat celou moji tvorbu v oblasti copywritingu, ale pro ukázku můžete nahlédnout alespoň na několik článků, uveřejněných na nejrůznějších web portálech. Cena za tvorbu článku na zakázku se odvíjí dle náročnosti tématu a délky textu. Pro více informací mi prosím napište: 
Ukázka z webu Ozlatu:
 
Zlato se dnes opět dostává do popředí zájmu široké veřejnosti. Velkou zásluhu na tomto trendu mělo velké zvýšení cen zlata v roce 2011. Lidé věří, že ve zlatě, stříbře, nebo platině jsou mnohem bezpečněji uloženy finanční rezervy, než-li v jakémkoliv peněžním ústavu. 
Ukázka z webu Mámnápad:
 
Akumulace a uchování přebytečné elektřiny je jedním z největších témat současné energetiky, třebaže Česku se tento trend zatím spíš vyhýbal. Rozvoj elektráren založených na obnovitelných zdrojích energie nabral v posledních letech takových obrátek, že inovace rozvodných sítí a hledání způsobů efektivního uchování elektřiny se dnes začínají stávat hlavními prioritami. Proto v současnosti v Česku vznikají hned dvě velkokapacitní úložiště. Jak vlastně vypadají tato úložiště a co od nich můžeme očekávat?
texty.jpg
Ukázka z webu Známý kadeřník:
 
Konečně je tu jaro, pomyslí si nejedna žena, když ukládá svůj zimní kabát až na samý konec šatníku. Teplý kabát, nebo kožíšek nám dělal společnost několik dlouhých zimních měsíců a nyní je na čase vyměnit jej za kabátek nebo bundu poněkud veselejší a plnou nových jarních nápadů. Spolu s šatníkem je ale na místě i změna  účesu a modních doplňků jako takových. 
Ukázka z webu Ozlatu.cz:
 
Ano, je to tak. V dnešní době se zlato vyskytuje v mnoha podobách a na takových místech, kde bychom ho v minulých desetiletích rozhodně nečekali. Je pravda, že ho nemůžeme jen tak běžně vidět na ulici, ani se nám nepodaří donést si domů valounek zlata z nedělní procházky přírodou. Řeč je o tom, kde všude má dnes zlato využití a co všechno z něj lze vyrobit. Využití zlata je takřka nekonečné. V podobě zlatých slitků či pamětních mincí se jedná o velmi dobrou investici, zlatý šperk je zase po staletí ověřený dárek, který potěší každou paní i slečnu. Své nenahraditelné místo má rozhodně i ve zdravotnictví a v zubním lékařství. Je prostředkem, který v minulosti kryl národní měny vyspělých států a to nejen v Evropě. Kde všude se lze se zlatem a jeho užitím setkat je jistě tématem k nejednomu článku či diskuzi. 
Ukázka z webu Známý kadeřník:
 
Helena přiběhla jako vždy, na poslední chvíli. Vřítila se do kavárny a cestou ke mně si u baru objednala kávu. Bez pozdravu těžce dosedla ke stolku a významně mlčela. Její krásné zlaté kadeře byly pryč a hlavu jí zdobil pouze nevzhledný kulich. Nic neříkala a já taky ne – nám oběma bylo jasné, která bije. Helenina záliba v účesech a v sebezdokonalování byla všem velmi dobře známá, stejně jako fakt, že ne vždy se zadařilo.
Ukázka textu z webu Chytrá žena:
 
Třebaže jaro ještě zdaleka nevyhrálo nad chladnou a svéráznou zimou, nejedna z nás už bez ohledu na počasí nesměle otevřela šatní skříň a s trochou nostalgie prohlíží loňská jarní sáčka a svetříky. Téměř každá žena si nad svým oblíbeným kouskem oděvu povzdechne a váhá, jestli ho unosí i tuto jarní sezonu. Pokud se nechcete se svým kabátkem rozloučit, klidně ho zařaďte mezi jarní kousky i pro letošní jaro. Už dlouhá léta tvrdím, že téměř každý oděv může získat ten správným šmrnc, pokud ho doplníte vhodnými modními doplňky. 
Ukázka z webu Ozlatu.cz:
 
Král Šalamoun vládl ve staré Judei přibližně v letech 970 až 931 před naším letopočtem. Podle legend byly doly krále Šalamouna zdrojem jeho nesmírného bohatství a nacházely se v bájné zemi Ofir. Dnes se již můžeme jen domnívat, kde se tato bájná země nacházela. Některé pověsti uvádějí, že ležela někde na jihovýchodě Afriky, podle jiných se zase traduje, že se nacházela mezi Mekkou a Medínou, které jsou považovány za kolébku islámu. Místní obyvatelé přistupují k těmto pověstem velmi opatrně a s respektem. Stará legenda totiž praví, že ten, kdo tajemný Ofir objeví, stane se nejbohatším a zároveň nejprokletějším člověkem na světě...
Ukázka z webu Ozlatu.cz:
 
Říká se, že každou ženu vždy potěší nejen květina, ale i krásný šperk ze zlata nebo stříbra. Šperky byly již odpradávna považovány za velmi reprezentativní dar, který vyjadřoval úctu a náklonnost k obdarované osobě. Šperky se rády zdobily nejen ženy, ale i muži, a toto platí dodnes, třebaže dnes již pánský šperk není natolik populární, jako například ve starém Egyptě, nebo ve středověku. Pokud se však ve vašem okolí nebo v příbuzenstvu narodí děťátko, malým dárkem ze zlata rozhodně nic nezkazíte, ba právě naopak. Klasickým dárkem bývají zlaté dívčí náušničky, pro novorozené chlapce je vhodným dárkem např. zlatý řetízek, nebo i přívěsek se znamením zvěrokruhu. Zkrátka, fantazii se meze nekladou.
Ukázka z webu Známý kadeřník:
 

A pak nastal ten velký den… po dlouhých měsících čekání, po dlouhých měsících těšení se na to malé drobné štěstí, které vám úplně přetočí život naruby, je konečně tady. Porodní asistentka vešla do dveří, usmívala se a do náruče mi vložila malý spící uzlíček, který měl hlavičku posetou drobnými zlatavými vlásky. 

„…tak tohle je Kristýnka…“ pronesla slavnostně dětská sestra a ještě jednou se usmála. 

bottom of page